O nás

Radi by sme Vám predstavili náš internetový obchod, našu históriu a náš tím pracovníkov

Predaj autodoplnkov
Zaoberáme sa predajom praktických autodoplnkov pre takmer všetky typy osobných a úžitkových vozidiel. Predaju autodoplnkov pomocou internetového obchodu sa venujeme už od roku 2005. Za to obdobie sme vybavili viac ako 60 000 objednávok cez eshop a ďalšie tisíce priamo v našej predajni. Našou snahou je prinášať kvalitné doplnky od známych výrobcov. Väčšinu produktov máme aj osobne odskúšané a používame ich aj v našich firemných autách, aby sme vedeli prakticky zistiť ich pozitíva ale i negatíva. Tým pádom vieme podať presnejšie informácie o všetkých doplnkoch. Produkty, ktoré sa nám neosvedčia a nedosahujú kvalitu akú si predstavujeme tak ich do ponuky nezaraďujeme. Preto v našej ponuke nájdete len tie najkvalitnejšie doplnky pre automobil.

Predaj náhradných dielov
Zaoberáme sa aj predajom náhradných dielov, motorových olejov, filtrov a takmer všetkých dielov pre osobné vozidlá, dodávky a úžitkové vozidlá. Dokážeme zaobstarať dokonca aj originálne diely, stačí nám k tomu číslo originálneho dielu a vyhľadáme ho v našich programoch. Ak by ste mali záujem o vypracovanie cenovej ponuky na náhradné diely, napíšte nám email a do 24 hodín Vám zašleme vypracovanú cenovú ponuku. V ponuke sa nachádzajú všetci známy výrobcovia náhradných dielov z celého sveta.
S predajom náhradných dielov sme začali už v roku 1991 v našej predajni v Trenčíne. Za ten čas sme obslúžili stovky tisíc zákazníkov. Vždy ochotne poradíme a navrhneme najlepšiu variantu pre Vás s ohľadom na kvalitu a cenu.

Náš team gumove-rohoze.sk
Sme rodinná firma.
O internetový obchod gumove-rohoze.sk sa stará tím 3 bratov a nad všetkým dozerá naša mama Janka.
Každý z členov rodiny má na starosti svoje úlohy.

  • Marián - na starosti má objednávky a komunikáciu s obchodnými partnermi. Zakladateľ e-shopu gumove-rohoze.sk. Vždy ochotne poskytne informácie o Vašej objednávke, poradí s výberom správneho doplnku alebo dielu
  • Milan - na starosti má starostlivosť o chod stránky, pridávanie nových aktuálnych autodoplnkov a vypracováva cenové ponuky na náhradné diely. Taktiež odpovedá na technické otázky ohľadom všetkých produktov
  • Emil - na starosti má expedíciu všetkých zásielok, preberanie a triedenie nového tovaru na sklad. Taktiež telefonicky kontaktuje zákazníkov o expedícií zásielky
  • Janka - na starosti má kompletnú starostlivosť o príjem a výdaj faktúr. Vždy ochotne pomôže s akýmkoľvek problémom alebo žiadosťou. Tiež telefonicky komunikuje so zákazníkmi o expedícií ich zásielok.

Toto je nás tím, ktorý sa stará o Vaše objednávky aby sa čím skôr dostali ku Vám. Našou snahou je poskytovať tie najlepšie služby, aby ste mali objednaný tovar čím skôr doma v tej najlepšej kvalite.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info