Gledring - slovinský výrobca gumových autorohoží a vaničiek do kufra

Informácie o výrobcovi Gledring

Informácie o výrobcovi Gledring

Gledring je slovinská rodinná firma s dlhou tradíciou už od roku 1949. Od začiatku pôsobenia sa zameriava na výrobu gumových produktov.
Na začiatku s výrobou univerzálnych kaučukových rohoží, ale v súčasnej dobe sú ich hlavnými produktami presné gumové rohože pod nohy do osobných áut a dodávok, predávané pod ich značkou GLEDRING.
Momentálne má Gledring v ponuke viac ako 550 rôznych typov rohoží pre najobľúbenejšie značky automobilov na európskom trhu i mimo neho.
Hlavnými výhodami výrobcu Gledring sú rýchla výroba pre najnovšie modely áut na trhu.
Ich hlavným poznávacím znamením je netradičný dizajn, ktorý môže byť v tvare dezénu pneumatiky alebo v tvare písmena G. Všetky autorohože Gledring sú parfumované po vanilke, takže po rozbalení balenia je cítiť príjemnú vôňu, ale ktorá časom vyprchá.
Všetky produkty majú plne európsky pôvod a všetky sú vyrobené v Slovinsku a splňujú normy a štandardy EU.

Čím sú autokoberce gledring unikátne? Na rozdiel od ostatných výrobcov si fima dala prácu s certifikáciou a je v súlade s atestom Ministerstva dopravy 8SD 3432 pod záštitou inštitútu TÜV SÜD.

Pri výrobe gumových rohoží sa používa iba vysoko kvalitná zmes kaučuku SBR / PE 60 Sha, pretože je jediná, ktorá zodpovedá požiadavkám modernej výroby v automobilovom priemysle. Vzhľadom na špecifickú nízku hmotnosť materiálu sú rohože veľmi ľahké.

Gumové autorohože Gledring s 1 cm okrajom

 • Rohože Gledring sú tvarované podľa podlahy daného auta, takže skvelo ochránia celú podlahu auta od znečistenia.
 • Všetky rohože sú jemne parfumované po vanilke.
 • Veľkou výhodou je ich ľahká údržba, nakoľko nemajú žiadne ostré uhly, kde sa obvykle drží najviac nečistôt.
 • 1 cm vysoký okraj po celom obvode zaručí, že sa nič nevyleje alebo nevysype na textilnú podlahu auta.

Autorohože Gledring sa vyrábajú v dvoch dizajnových variantách:

 1. dizajn v tvare dezénu pneumatiky
 2. dizajn v tvare písmena G

Autorohože Gledring s dizajnom písmena G Autorohože Gledring s dizajnom dezénu pneumatiky G

ponuka gumových a textilných autokobercovKompletná ponuku gumových autorohoží pod nohy od všetkých výrobcov v ponukeponuka gumových a textilných autokobercov

Čistenie gumových autorohoží Gledring pomocou špeciálneho čističa na autorohože

Gumové vaničky do kufra Gledring

 • vaničky do kufra majú zvýšený okraj cca 1,8cm po celom obvode
 • majú moderný design a luxusný, hladký vzhľad
 • tolerancia odchýlky od tvaru kufra je menej než 1mm
 • vyrobené z inovatívnehop materiálu Rubbasol (patentovaný s ochrannou známkou Gledring)
 • predĺžená záruka 5 rokov
 • možnosť dokúpiť ochranu náraníka a hranu kufra pod názvom Doggymat

Inovatívný materiál Rubbasol použitý na výrobu vaničiek do kufra

Rubbasol je nový, inovatívny materiál podobný gume, za vývoj je zodpovedná firma Gledring. Jeho zloženie je patentované a pojem Rubbasol je ochrannou známkou.

Materiál je hladký, má veľmi jemný povrch a pôsobí luxusným dojmom. Na druhú stranu je pevný a odolný až do tej miery, že výrobca Gledring poskytuje na všetky vaničky do kufra predĺženú záruku 5 rokov.

Rubbasol splňuje normy PAH a REACH na obsah chemických látok. V dnešnej dobe už je samozrejmosťou testy na horľavosť a zápach., ktorá samozrejme splňuje. Materiál je dokonca schválený pre použitie v potravinárskom priemysle a môže prísť do priameho kontaktu s jedlom.

Ochrana nárazníku DoggyMat

Vaničky Gledring majú ešte jednu konkurenčnú výhodu oproti podobným vaničkám. Ku každej vaničke možno prikúpiť kompatibilnú ochranu nárazníka DoggyMat.

Na spodnej strane každej gumovej vane sú pripravené 2 výlisky, do ktorých sa DoggyMat zaistí pomocou plastových fixácií. Kompletne potom ochráni nárazník a hranu kufra pri nakladaní veci do kufra alebo pri vyskakovaní psa.

Pokiaľ Doggymat nebudete potrebovať, možno ho otočiť o 180° a umiestniť do vaničky. Obidva produkty majú rovnakú textúru a DoggyMat tým pádom nenaruší celkový vzhľad vaničky.

11

 1Kompletná ponuku ochranných vaničiek do kufra od všetkých výrobcov v ponuke1

Výrobný proces a následne testovanie gumových autorohoží Gledring

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie