Seat Leon od 2013 - autorohože s vysokým okrajom

Seat Leon od 2013 - autorohože s vysokým okrajom

Vysoký bočný okraj do 3cm, odolná kvalitná guma, čierna farba, fixácie v rohožiach, presne spracovanie pre Seat Leon od 2013

39,90 € s DPH

Skladové číslo: 3D.44.07.210k

Dostupnosť: Expedícia 1-3 dni

Výrobca: Novline

Výhody gumových rohoží Novline na Seat Leon od 2013

výška okraja na autorohožiach Novline Vysoký okraj cca do 3 cm
Autorohože šetrné k životnému prostrediu Šetrné k životnému prostrediu
Originál fixácie pre vaničkové autorohože V rohožiach predpripravené originál fixácie na upevnenie
Prekrytie zadného tunela gumovým kobercom Zadné rohože prekrývajú obvykle aj stredový tunel (podľa typu auta, viď hlavná foto)
Gumové autorohože s protišmykom Protišmykové prvky po celej ploche
Autorohože s 3D spracovaním Vyrobené s pomocou 3D technológie skenovania
Autorohože vyrobené z kvalitného materiálu Vyrobené z polyuretánu, elastičnosť -50°C až +50°C

Vyrábané pomocou technológie 3D skenovania
Každá rohož je vytvorená pomocou 3D skenovania, čo zaručuje, že pasujú presne na podlahu vozidla. Ich vysoký okraj zaistí, že sa žiadne nečistoty nedostanú na podlahu vozidla. Šoférova rohož nezasahuje do pedálov a tým neohrozuje prevádzku pri vedení vozidla.

Originál fixácie v autorohožiach
Každé rohože Novline majú v sebe zabudované originálne fixácie, ktoré pasujú na originál fixátory v podlahe. Vďaka tomu sa rohožky nebudú po podlahe posúvať.

Ochrana stredového tunela
Väčšina autorohoží Novline obsahuje aj prekrytie na stredový tunel zadných sedačiek (záleží od typu auta, viď hlavná foto). To je veľká výhoda ak často prevážate na zadných sedačkách viac ľudí alebo malé deti. Tým sa zaistí zakrytie celej zadnej časti podlahy a jej ochrana pred znečistením.

Vysoká odolnosť a trvácnosť
Gumové autorohože Novline sú vyrobené z polyuretánu bez zápachu. Sú odolné voči oderu, chemikáliám, vode, snehu a iným nečistotám.
Najprepracovanejšie autorohože v ponuke, ktoré ocenia hlavne nároční zákazníci.

Údržba gumových autorohoží Novline pre Seat Leon od 2013

Autorohože slúžia hlavne ako ochrana pred zašpineným pôvodného textilného koberca od vody, snehu, blata, nečistôt z ciest a mnoho iných. Ale raz za čas je potrebné vyčistiť aj gumové koberce pre ich dlhšiu životnosť a aj krajší vzhľad.
Pri bežných malých znečisteniach obvykle postačí obyčajná špongia, voda a prípadne trochu saponátu na čistenie alebo autošampón.
Pri väčších znečisteniach od blata a podobne je lepšie najprv použiť silný prúd vody alebo Wapku a zbaviť sa najväčších nečistôt. Následne špongiou so saponátom vyčistiť zvyšky nečistôt.

Aby boli autorohože čo najdlhšie pekné a nezačali sa časom droliť, tak je dobré ich raz za čas vyčistiť čističom gumy na vodnej báze. Ten na rohožiach zanechá tenkú vrstvu impregnácia, čím zaručí dlhšiu životnosť a lesklý vzhľad ako pri nových rohožiach.
Nepoužívajte prípravky na silikónovej báze, koberce by ostali mastné a hrozilo by šmýkanie nohy po rohožiach.

Čistič na gumové autorohože pod nohyVýrobca Gledring pre tieto potreby vymyslel čistič pre gumové autorohože: Čistič gumových autokobercov

Viac informácií o výrobcovi rohoží a vaničiek nájdete po kliknutí na logo Novline

Autorohože Novline z Ruska

Nový komentár

* (Povinné)

+421 904 011 055 info@gumove-rohoze.sk

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info